باباپسته
باباپسته

داستان بازارآنلاین باباپسته

فعالیت باباپسته برای ارائه پسته های مرغوب و باکیفیت رفسنجان (روستای زانوق آباد) از تاریخ 1399/07/01 شروع شد. من تصمیم داشتم که پسته های بابای خودم رو در سایت بفروش برسونم که خداروشکر موفق هم بودم. توضیحات کامل که ما کی هستیم رو در این صفحه (https://babapeste.com/about-us/) میتونید ببینید)

اما بعد از چند ماه فعالیتی که داشتیم چندین تماس از کشاورزهای استان کرمان داشتیم که تصمیم داشتند پسته های خودشون رو بفروشند و یجورایی اوناهم میخواستن یکم واسطه هارو کاهش بدن ولی 2 مشکل وجود داشت !

  1. ما نیازی نداشتم برای سفارش هایی که داریم از دیگران پسته بخریم و توانایی خرید انبوه و انبار پسته ی دیگران رو که بتونیم به مرور در باباپسته عرضه کنیم.
  2. مشتری های زیادی باهامون تماس میگرفتن که مدل های مختلف با انس های مختلف و حتی تناژ های مختلفی درخواست داشتند که بعضی وقت ها نمیتونستیم اونارو پوشش بدیم با اینکه کشاورز بودیم. طبیعی هم هست چون همه ی مدل پسته ها و همه ی انس هارو نداریم بیشتر خودمون احمدآقایی داریم.

برای همین بخش بازارپسته آنلاین برای خرید و فروش عمده پسته رو راه اندازی کردم که کشاورز ها بتونن در این بازار آنلاین محصولات خودشون رو، با شرایط و کیفیتی که دارند در سایت آگهی کنند و بخاطر بازدید مناسبی که سایت داره بتونند پسته های خودشون رو با قیمت مناسبتری بفروشند که همین موضوع موجب میشه خریداران پسته هم با قیمت بهتری پسته رو تهیه کنند و از دست به دست شدن و 7 الی 8 دور چرخیدن پسته بین فروشند های مختلف کمی کاسته میشه .

تیم باباپسته